Loom

Tímová komunikácia
Kolaborácia
Loom je všestranný softvér na nahrávanie obrazovky, ktorý vám umožňuje rýchlo zachytávať a zdieľať videá s vysokým rozlíšením obrazovky na rôznych zariadeniach a platformách.

Linky

Loom v skratke

Loom je bezplatný nástroj na zasielanie videozáznamov určený na rýchle a efektívne nahrávanie obrazovky, ktorý ponúka možnosť súčasného nahrávania kamery, mikrofónu a obrazovky pracovnej plochy, čo z neho robí ideálne riešenie na vizuálne vysvetľovanie konceptov bez potreby živých stretnutí.

Hlavné funkcie

  • Súbežné nahrávanie: Snímanie obrazovky a kamery súčasne vo vysokom rozlíšení.
  • Okamžité zdieľanie: Videá sú okamžite pripravené na zdieľanie prostredníctvom odkazu pomocou patentovanej technológie Loom.
  • Kompatibilita s viacerými platformami: K dispozícii ako rozšírenie pre Chrome, aplikácia pre počítače a mobilná aplikácia.
  • Prispôsobené integrácii: Bez problémov spolupracuje s rôznymi nástrojmi, ako sú Google Workspace a Slack.

Čo vám zvyčajne nepovedia

Zameranie aplikácie Loom na jednoduché používanie a okamžité zdieľanie môže zatieniť skutočnosť, že v prípade dlhších, podrobnejších videí alebo väčších databáz nahraného obsahu možno budete musieť prejsť na platený plán, aby ste obišli obmedzenia bezplatnej verzie, ako je dĺžka videa a počet videí, ktoré môžete uložiť.

Obtiažnosť

Aplikácia Loom je vyhľadávaná pre svoje používateľsky prívetivé rozhranie a jednoduché funkcie, vďaka čomu je prístupná aj pre používateľov s minimálnymi technickými zručnosťami; proces nahrávania a zdieľania videí je navrhnutý tak, aby bol jednoduchý na niekoľko kliknutí.

Podobné nástroje

  • Screencast-O-Matic: Nahrávanie obrazovky a nástroj na úpravu videa vhodný na vytváranie výukových programov a prezentácií.
  • Camtasia: Poskytuje pokročilejšie funkcie na úpravu videa pre profesionálne vyzerajúce screenscasty a výukové programy.
  • OBS Studio: Komplexnejšia možnosť s otvoreným zdrojovým kódom, ktorá je náročnejšia na užívanie.
  • Snagit: Ponúka rýchle snímanie a nahrávanie obrazovky s pridanou možnosťou upravovať a komentovať obrázky a videá.

Sme váš partner v digitálnej transformácii

Nechajte to na nás a vy sa sústreďte na rást firmy.